Víte, že díky kreditnímu systému eB můžete hodně získat pro svou práci i osobní profil? Více na Kreditní systém

Časté dotazy

Moje registrace není platná, co to znamená?

To znamená, že administrátor Vaši novou registraci ještě neaktivoval (tj. nenastavil dobu její platnosti), popř. Vaši stávající o další období neprodloužil, protože čeká na Vaši platbu registračního poplatku na zvolené období, kterou rozpozná podle Vašeho osobního identifikačního čísla (ID).

Registrace překladatelů, kteří si před vypršením doby její platnosti neprodlouží zaplacením registračního poplatku na další období se stane neplatnou a jejich přístup ke kontaktním informacím na zadavatele poptávek bude zablokován.

Překladatelé s neplatnou registrací pak budou mít v zásadě dvě možnosti:

  • profil si ponechat: zdarma aktivní profil se zasíláním poptávek, ale bez kontaktu a registraci si třeba koupit později,
  • profil nechat smazat: žádný profil, žádné poptávky, žádné hromadné e-maily a oznámení, v budoucnu si pak překladatel může kdykoliv založit a koupit registraci novou (z bezpečnostních důvodů administrátor smaže profil překladatele až na jeho vlastní žádost e-mailem na info@ebabylon.cz).

Přiveďte do systému nové překladatele a dáme Vám za každého 1 měsíc zdarma navíc nebo 30 kreditů! Stačí, když jeho/její jméno nahlásíte a jakmile se zaregistruje, připíšeme Vám slíbený měsíc nebo kredity.

Zpět na seznam otázek

Další otázky v kategorii

Jak mohu svou registraci v systému ukončit?
Jak prodloužím dobu své registrace?
Jak se stanu registrovaným překladatelem/tlu­močníkem/lektorem?
Jaké jsou výhody registrace v systému eBabylon?
Kdo se může stát registrovaným překladatelem/tlu­močníkem?
Moje registrace je platná, ale nevidím kontakt na poptávajícího?

Poptávání je snadné,
zkuste to také!

Poptávání je snadné,
zkuste to také!

Poptávání je snadné,
zkuste to také!

Poptávání je snadné,
zkuste to také!

Zprávy z eBabylonu

Trados a eBabylon – Využijte slevy 35% na nové licence Freelance/Freelance Plus a 25% na upgrady těchto licencí. Využijte také 30% slevy na licence Professional/Pro­fessional Network a 25% na jejich upgrady. Slevy platí do 28.12.2018! Skočte po slevě, navštivte Obchod a udělejte si radost!

Registrace v roce 2018: nezdražuje se – už od roku 2009 jsou ceny stejné! Prodlužte si v Obchodě!